Patikimas ir greitas prekių pristatymas

UAB „Antservis“ yra oficialus „Shenzhen Yunyifu Health Technology Co, Ltd“ atstovas Europos rinkai bei Singclean greitųjų testų atstovas Baltijos šalims. Mes visiškai kontroliuojame gamybos procesą ir galime pritaikyti pakuotes ir gaminius pagal jūsų poreikius. Užtikriname savo produktų kokybę ir greitą pristatymo laiką.

Didelis klientų tinklas
Europoje

Mes dirbame su daugiau nei 100 klientų visoje Europoje. Mūsų pagrindinė buveinė ir pagrindinis sandėlis yra įsikūrę Lietuvoje, Vilniuje. Dirbame, tiek su vyriausybės projektais, tiek su jurdiniais asmenimis. Visa turima produkcija turi sertifikatus, kurie leidžia juos naudoti nuo ligoninių iki darboviečių.

Produktai

Tai ką parduodame

„WearMask“ yra jūsų patikimas apsaugos priemonių partneris

tabs-image

Veido kaukės, respiratoriai

Mes parduodame aukščiausios kokybės vienkartines veido kaukes ir FFP2 respiratorius.

Žiūrėti produktus
tabs-image

Veido skydai

Mes parduodame apsauginius veido skydelius, pagamintus iš skaidraus PVC ir turinčius elastingą tvirtinimo detalę / galvos juostelę. Ši minkšta putplasčio kaktos pagalvėlė yra patvari veido apsauga, apsauganti nuo rūko ir tinkanti medicininiams tikslams ar plačiajai visuomenei.

Žiūrėti produktus
tabs-image

Covid-19 testai

Turime platų COVID-19 greitųjų testų pasirinkimą. Nuo profesionalaus naudojimo iki skirtų savikontrolei. Jeigu neradote sau tinkančio - susisiekite.

Žiūrėti produktus
tabs-image

Pulsometrai

Mūsų pulsoksimetras greitai ir tiksliai matuoja arterinio hemoglobino lygio pulso dažnį ir SpO2 prisotinimą deguonimi kraujyje. Lengvas ir kompaktiškas prietaisas, pritaikytas įvairiems pirštų dydžiams, ilgas baterijos veikimo laikas.

Žiūrėti produktus
tabs-image